Další produkty PromoBox™

Z PromoBoxTV Wiki
Přejít na: navigace, hledání

PromoBox™ Cloud

Ukázka vysílání

Atraktivní řešení Prezentačního systému formou služby.

  • nepotřebujete vysílací server, systém i data jsou uložena v našem cloudu
  • administrace probíhá prostřednictvím webového rozhraní
  • nemusíte se starat o provoz serveru, ani bezpečnostní aktualizace software
  • pro zobrazení prezentace vám stačí některý z PromoBox klientů nebo běžný PC připojený na internet

» více informací

PromoBox™ Inserter

Ukázka využití inserteru

Verze PromoBoxu určená pro čekárny, restaurace a jiná zařízení ve kterých běží televizní program jako obrazová a zvuková kulisa. V pravidelných intervalech vkládá snímky do libovolného vysílání. Klienti (hosté) tak mohou během čekání (pobytu) sledovat televizní program a přitom nenápadnou formou shlédnou také propagaci provozovatele. Kromě vložených snímků může zobrazovat také informační text ve spodní části obrazovky.

» více informací

PromoBox™ Data

Služby související s poskytováním dat pro automatické vysílání a zálohování dat.

» více informací

MenuBoard

Ukázka MenuBoardu

MenuBoard je informační panel s nabídkou produktů nebo služeb. PromoBox umožňuje provoz několika panelů současně. Vzhled panelu je individuální, navržený dle potřeb zákazníka. Obvykle obsahuje název skupiny produktů s reprezentativním obrázkem a seznam produktů sekupených do podkupin. Současně s textovou nabídkou může panel zobrazovat také fotografie jednotlivých produktů s podrobnějším popisem, akční nabídkou a pod. Kromě standarní nabídky produktů může panel zobrazovat také reklamní snímky nebo videa. Může být zdrojem hudebního podkresu provozovny a může také přehrávat zvuková propagační sdělení. Formát panelu může být na šířku i na výšku (dle navrženého skinu).

» více informací

PromoBox™ Recorder

Zařízení pro kontinuální záznam vysílání a jeho archivaci po dobu 30 dnů. Možnost lokálního i vzdáleného ovládání, ukládání záznamů ve formátu MPEG-4 dle specifikace RRTV a spousta dalších užitečných vlastností. Do konce roku 2020 byl vyráběn PromoBox Recorder HW jako samostatné zařízení. V současné době je PromoBox Recorder vyráběn jako doplňkový modul PromoBoxu™ a to ve dvou variantách:

Tato wiki obsahuje Návod k obsluze PromoBox Recorderu. Aktuální obchodní informace naleznete v e-shopu. » více informací

PromoBox™ Production

Nemáte zkušenosti s výrobou videotextu? Nemáte čas nebo volnou kapacitu? ... nevadí ... o všechno se postaráme za vás.

Vy posíláte požadavky, my zajišťujeme jejich grafické zpracování a zařazení na požadovanou dobu do vašeho vysílání. Aktualizace obsahu vysílání probíhá průběžně za provozu vysílání prostřednictvím internetu.

Technické podmínky

Připojení vysílacího počítače k internetu.  

Pro zjištění ceny služby nás kontaktujte.